


634 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 200 Вт |
| Світловий потік | 18000 лм |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 19 см |