

172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вага | 60 г |
| Висота | 25 мм |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Довжина | 110 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Бездротове (2.4 ГГц) |
| Тип підсвічування | RGB |
| Ширина | 55 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |