

172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 90 г |
| Висота | 38 мм |
| Джерело живлення | Батарейки AA/AAA |
| Довжина | 105 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Бездротове (2.4 ГГц) |
| Ширина | 68 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Конструкція миші | Класична |
| Кількість клавіш миші | 3 |
| Тип миші | Оптична лазерна |