


601 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Китай |
| Дозвіл запису | 1280х720 |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | CMOS |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Додаткові характеристики | |
| Автономне живлення | Є |
| Запис часу і дати | Так |
| Кут огляду | 170 град. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 4.3 дюйм |