

3 063 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Максимальний час безперервної роботи | 7 хв |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Кількість насадок для приготування ковбас | 1 |
| Максимальна висота посуду | 115 мм |
| Матеріал лотка | метал |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Так |