






3 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Знімна чаша | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Стан | Новий |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |