



442 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для людей, страждаючих алергією |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Настільний |