


660 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення теплиць, Для освітлення вулиць, парків, Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 6 В |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 41.7 см |
| Ширина | 21.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |