


1 206 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Ширина плити | 24.5 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Глибина | 90 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Розташування конфорок | центральне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кришка | Немає |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип електропідпалу | автоматичний |