



213 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування приладу | Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири |
| Об'єм резервуара для води | 0.22 л |
| Рекомендований об'єм приміщення | 22 куб. м |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |