

286 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настільний, Підлоговий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Датчик перекидання | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Підтримання температури | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 130 мм |