



143 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dacia |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 460 г |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення сходів, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення терас та балконів |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 3.7 В |
| Потужність | 5.5 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Динамічне освітлення |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 237 см |
| Ширина | 175 см |