




423 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 550 г |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Режим роботи | Динамічний |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновид освітлення | Спрямоване |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип освітлення | Лампа |
| Тип освітлення по мобільності | Переносне |
| Форма рефлектора | Купольна |