





135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 0.12 Вт |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Динамічне освітлення |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 11 см |