


229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BD |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.429 кг |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |