



1 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Об'єм масла | 1.5 л |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дно, що не нагрівається | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Контейнер для зберігання масла | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Оглядове віконце | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Ширина | 200 мм |