
1 612 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дискретність відліку та ціна поверного поділу | 20 г |
| Живлення | Спеціальний акумулятор |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Найменша межа зважування | 0.05 кг |
| Споживана потужність | 6 |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея ваг | Рідкокристалічний |
| Тип платформних ваг | Електронні |